OFERTA PRACY

OGŁOSZENIE ZEWNETRZNE

Pik pdf do pobrania poniżej:

Asystent ds. administracyjnych

Szanowni Państwo,

Reprezentuję Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych – Jesteśmy firmą z 20-letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych.

Zwracamy się z prośbą do Państwa, jako osób które na co dzień mają kontakt z różnymi środowiskami, znają potrzeby lokalnej społeczności, w tym osób niepełnosprawnych o rozpowszechnienie oferty pracy.

Jesteśmy przekonani, że Państwa działalność, w tym codzienne stykanie się z osobami niepełnosprawnymi, daje nieprzecenione możliwości w zwiększeniu ich świadomości o aktywnym poszukiwaniu pracy.

Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością, posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia.

Dziś przesyłam ofertę pracy dla osób z niepełnosprawnością. Nasz klient to firma zatrudniająca osoby niepełnosprawne.
Wiedzą, że każdemu niepełnosprawnemu można dać pracę.

Obecnie poszukują kandydatów na stanowisko:
Asystent ds. administracji

Posiadamy również oferty pracy zdalnej. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami na stronie:

Proszę o rozpowszechnienie tej oferty wśród członków Państwa Fundacji/ Stowarzyszenia. Żywimy nadzieję, że powyższe informacje o naszych działaniach na rzecz aktywizacji osób niepełnosprawnych wzbudzą Państwa zainteresowanie, w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Magdalena Zawadzka
Specjalista ds. rekrutacji