Strony podopiecznych

Szanowni Państwo mamy około 300 podopiecznych,

ale tylko nieliczni prowadzą swoje strony internetowe.

Jeśli chcecie Państwo zweryfikować czy osoba której ulotkę dostaliście jest naszym podopiecznym proszę o kontakt z Fundacją

telefoniczny 513 173 192

lub email biuro@fundacjahh.org

Magdalena Brocka

Od kiedy choruje? Trudno stwierdzić, ale od wielu miesięcy słabnę coraz bardziej i mam trudności z poruszaniem się. W sierpniu 2014 znalazłam się w Klinice Neurologii w Krakowie, gdzie zrobiono mi rezonans odcinka szyjnego oraz głowy. W dniu swoich 37 urodzin (25.08.2014) otrzymałam diagnozę – Stwardnienie Rozsiane (SM).

Strona www: sm-magda.pl

Piotr Łaczek

Piotrek Łaczek jest młodym tatą trzyletniego Wiktorka, który od kilku lat boryka się ze stwardnieniem rozsianym. Jego problemy ze zdrowiem zaczęły się dość dawno, bo jeszcze w 2012 roku.

Strona www: www.facebook.com/pg/SMPiotrka/about/?ref=page_internal

Sebastian Gabryś

Nazywam się Sebastian Gabryś, jestem 38-letnim niezwykle zwykłym facetem, od 2007 roku chorym na stwardnienie rozsiane. Pracuję ile i kiedy mogę. Dbam o Żonę, dwa psy, gospodarstwo domowe i… zaczynam dbać o siebie.

Strona www: 1procent.agebit.pl

Katarzyna Madura

Po 10 latach nierównej walki ze stwardnieniem rozsianym pojawiła się szansa. Przeszczep komórek macierzystych ,który daje mi wielką nadzieje na polepszenie

Strona www: www.facebook.com/katarzynamadura1981/

Anna Dobrosława Koprowska-Głowacka

Drodzy Przyjaciele, Znajomi Czytelnicy! Jeżeli nie macie Osoby, bądź instytucji, na którą przeznaczacie 1% podatku, ośmielam się o niego prosić. Wszystko na ten temat znajdziecie na mojej stronie.

Strona www: koprowska-glowacka.blogspot.com

Jacek Matysiak

Moją rolą było udzielać pomocy w razie problemów w powietrzu. I tak się złożyło że teraz ja potrzebuje pomocy 🙁

Strona www: jacek.walczy.pl