OFERTA PRACY STACJONARNEJ PRACOWNIK OCHRONY, OPERATOR MONITORINGU

ORIGEN Sp. z o.o. Sp.K. (nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia: 15604) dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Pracownik ochrony, operator monitoringu

Zakres obowiązków:

● obserwacja monitoringu sklepowego

● zgłaszanie do kierownictwa sklepu zauważonych nieprawidłowości lub prób kradzieży

● interwencja w przypadku zauważenia próby kradzieży

● weryfikacja zabezpieczeń na ekspozycji znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca monitoringu

Od Kandydata/ki oczekujemy:

● dobrej obsługi komputera

● umiejętności koncentracji w długim czasie, podzielności uwagi

● odporności na stres, umiejętności działania pod presją czasu

● szybkości działania, umiejętności kojarzenia faktów

● pewności siebie w podejmowaniu samodzielnych decyzji

● mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

● orzeczenia o każdym stopniu niepełnosprawności

● po propozycji zatrudnienia zaświadczenia o niekaralności

Oferujemy:

● stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat (7 lub 8 godzinny dzień pracy z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych z tytułu niepełnosprawności)

● pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza aplikacyjnego, który jest tutaj: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Pracownik-ochrony-operator-monitoringu/4849-333425-77c-2736.html

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzul:

➢ Zgoda wymagana: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV, przez OROGEN Sp. z o.o. Sp.k. dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)”

➢ Zgoda dobrowolna: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. w tym innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV, przez OROGEN Sp. z o.o. Sp.k. dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego w przyszłości zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)” ➢ Zgoda dobrowolna: „Wyrażam zgodę na udostępnienie danych dotyczących mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie zgodnie z treścią art. 9 ust. 2 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO”.

Administratorem danych osobowych jest ORIGEN Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie (30-443) przy ul. Korbońskiego 12. Kontakt: Dział Rekrutacji e-mail: praca@origen.com.pl, tel. 536 773 589 Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27.04.2016 dalej RODO w celu realizacji procesów rekrutacji trwających obecnie lub w przyszłości. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 2 lat. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji trwającego obecnie lub w przyszłości i nie będą przekazane innym podmiotom.